Чер
22
Учні літньої школи «Еко-бум» відвідали лабораторії кафедри
Учні Літньої школи «Еко-бум» Міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської міської ради відвідали лабораторії кафедри, де мали змогу поринути у захопливий світ хімії. Під час зустрічі студенти — майбутні вчителі хімії — підготували та продемонстрували для школярів яскраве хімічне шоу. Діти read more

